Kolorowe tornado

Gdyby 20 lat temu ktoś mnie zapytał jak wyobrażam sobie swoją przyszłość, to nawet przez myśl by mi nie przeszło, że będę matką dla ósemki dzieci. Przecież ja nawet dzieci nie lubię…
Życie pisze jednak swoje własne scenariusze.

Odkąd przeprowadziliśmy się do Nigerii, ze wszystkich stron słyszę pytania skąd się wzięła dodatkowa trójka naszych dzieci. Chociaż są z nami od lat. Odkąd się urodziły, tak naprawdę.

Emmanuel i bliźniaczki – Mirabel i Annabel – to dzieci Małżonka. Pewnie teraz wszyscy zaczynacie liczyć jak to możliwe, że Małżonek ma dzieci w takim wieku i nie ja jestem ich matką. Obliczenia mogą się nie zgadzać, ale ważny jest wynik – jesteśmy tu razem, jesteśmy rodziną. I mam teraz ósemkę dzieci, choć bywa z nimi ciężko.

Nie ma związków idealnych, każdy ma swoje burze. Moja i Małżonka była prawdziwym tornadem z piorunami. Ale właśnie dzięki temu jesteśmy tu i teraz. Gdybym mogła, nie zmieniłabym niczego w przeszłości, bo wszystko co się wydarzyło doprowadziło do TERAZ.  A teraz jest spełnieniem moich marzeń. Uszanujcie to.

10 Odpowiedzi na “ Kolorowe tornado ”

 1. Nie mamy prawa tego oceniać. Szacunek dla was za walkę o małżeństwo

 2. Marianno dobrze ze wrocilaś❤️❤️❤️

 3. Od przybytku głowa nie boli. Wszystkie dzieciaki śliczne do schrupania i jeśli Tobie jest z tym dobrze, im jest dobrze, to jest dobrze. Swoją drogą, jakby mi ktoś podarował podchowaną trojeczkę, to bym brała. Więc trochę Zazdr

 4. Ha, no to juz jest out :)
  Ja niezmienni podziwiam, bo chyba jestem zbyt samolubna, zeby tak siac pozytywy i dobro wokol. Staram sie i staram, ale dla mnie nawet trojka to wyzwanie. Inna sprawa, ze to glownie ja i ja. No i troche inni pomagaja, chocby dobrym slowem.
  Ja to na sama mysl o podrozy tam mam panike w sercu. Ale moze sie milo rozczaruje kiedys?
  Buziaki

  • Nigeria to miejsce, wobec którego trudno być obojętnym. Albo się ją pokocha albo nigdy więcej nie wróci :) Najważniejsze to przyjechać tu z otwartym sercem i dać szansę – i sobie i Nigerii.

 5. „A teraz jest spełnieniem moich marzeń. Uszanujcie to.” – dla mnie to zamyka temat :)

 6. Chyba nikt się nie pokusi o ocenę. Niemniej jednak trudno oprzeć się wrażeniu, że facet cię po prostu zdradzał. A to czy jesteście razem i z jakich powodów to już wyłącznie sprawa pomiędzy wami. Pozdrowienia

 7. Oj tam oj tam. Się jest zajebistoscia to o trzeba ta zajebistoscia mieć komu przekazac:)

Dodaj komentarz